قالب وردپرس درنا توس
خانه / social media marketing / شبکه اجتماعی لاین دردسرساز شد

شبکه اجتماعی لاین دردسرساز شد

خانمی به هویت معلوم با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه کرد و بیان داشت که عکس های وی در صفحه ی شخصی در اینستاگرام بوده و فردی ناشناس از عکس هایش سو استفاده و عکس ها را در شبکه اجتماعی لاین منتشر کرده است. این مقام انتظامی گفت: با شرح اوصاف فوق مراتب در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت و پس از انجام عملیات پلیسی و تخصصی توسط کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم یک خانم است که در صفحه اجتماعی واتس آپ نیز فعالیت دارد.

اینفوگرافی شبکه های اجتماعی سرقت در فضای مجازی

در این شکایت عنوان شده بود که وی در یکی از گروه های لاین که بیش از ۱۰۰ خانم در آن عضو بودند عضو شده و فردی به نام «دلشکسته» که در همان گروه بود به صورت خصوصی به وی پیام می داد و این دو نفر بارها با هم چت می کند تا این که طرف مقابل با ارسال عکس های خود در شبکه اجتماعی  اعتماد شاکی را جلب کرده و شاکی هم تعدادی عکس برای فرد مقابل خود ارسال می کند.

Image result for ‫لاین دردسر ساز شد‬‎

سرهنگ حسینی ادامه داد: این چت ها ادامه داشت تا این که عکس های شاکی در صفحه عمومی این گروه به اشتراک گذاشته شد و او وقتی متوجه می شود که آن فرد -دلشکسته- صفحه خود را از گروه حذف کرده بود.
بنابراین گزارش، رئیس پلیس فتا به دنبال شکایت شاکی دستور پیگیری به کارشناسان فتا را می دهد که در این بررسی مهندسان فتا دریافتند فردی که به اسم مستعار دلشکسته با شاکی چت می کرد مرد بوده و در طول این مدت خود را به جای خانم جا زده و اعتماد شاکی را جلب کرده است و در نهایت او را تهدید کرده که اگر با تقاضای وی برای داشتن رابطه مخالفت کند عکس های او را برای شوهرش ارسال می کند.

جلوگیری از هک شدن در شبکه های اجتماعی – با این پنج ترفند ضد گلوله شوید!

وی در پایان گفت: متهمه پس از شناسایی، دستگیر و به این پلیس دلالت داده شد و پس از اخذ اظهارات وی متهمه به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد و سپس پرونده در معیت طرفین تکمیل و به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال شد. سرهنگ اسماعیلی در پایان از شهروندان خواست تا موارد امنیتی را در استفاده از شبکه های اجتماعی در نظر داشت باشند و خطاب به مجرمان گفت: هیچ عمل مجرمانه ای از دید کارشناسان پلیس فتا به دور نخواهد ماند.

 

 

کلمات کلیدی : اینستاگرام , لاین , واتس اپ , امنیت شبکه های اجتماعی آموزش جلوگیری از هک شدن , افزایش امنیت شبکه های اجتماعی , پسورد دو مرحله ای , جلوگیری از هک شدنجلوگیری از هک شدن در شبکه های اجتماعی  ,  شیوه انتخاب پسورد قوی , هک شبکه های اجتماعیهک کردن دستگاه های هوشمندتبلیغات در شبکه های اجتماعی , کسب درامد از شبکه های اجتماعی,   مدیریت شبکه های اجتماعی  , Social network advertising , social media marketing

 

 

منابع : پارسینه , پلیس فتا

درباره ی تبلیغات انبوه تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام

تبلیغات در تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام تبلیغات در گروه های تبلیغات انبوه

مطلب پیشنهادی

هک گسترده تلگرام در روزهای اخیر

بیانیه رسمی تلگرام درمورد هک این شبکه پیام رسان شاید در خبرها خوانده باشید که  میلیون …

4 دیدگاه

  1. گاهی اوقات نیز شبکه های اجتماعی دردسر ساز میشوند. قبل از استفاده از این شبکه ها مردم باید آموزش کار با شبکه های اجتماعی را فراگیرند.

  2. استفاده از تبلیغات در شبکه های اجتماعی درکنار بهینه سازی سایت باعث جلب بیشتر مشتریان به کسب و کار آنلاین میشود

  3. شبکه های اجتماعی در کنار مزیت های خود معایبی نیز دارد،که بااگاهی میتونیم ازاین دردسرها دور باشیم،.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *