قالب وردپرس درنا توس
خانه / social media marketing / چگونه بفهمیم شخصی در تلگرام مارا بلاک کرده است؟

چگونه بفهمیم شخصی در تلگرام مارا بلاک کرده است؟

تو هر مسنجری خطر سو استفاده کردن وجود دارد،ممکن  است کسی دلش نخواهد با شما چت کند یا شما نخواهید با کسی چت کنید و اورا بلاک میکنید و یا او شما را بلاک میکند،حالا از کجا بفهمیم بلاک شدیم
از جمله امکاناتی که در اپلیکیشن های پیامرسان تعبیه شده، امکان مسدود کردن ارتباط با یک کاربر خاص، به دلایل مختلف است.این دلایل را می توان از دعواهای شخصی ساده تا مزاحمت های احتمالی دنبال کرد، اما علت هرچه که باشد، هدف سلب امکان ارسال پیام از یک کاربر به شماست.اما همیشه نمی توان قضیه را از این بعد، یعنی بلاک کردن یک شخص دنبال کرد! به عبارت دیگر، شاید نیاز باشد تا بدانید آیا توسط یک کاربر بلاک شده اید یا خیر!
اما چگونه؟

لیست مخاطبان خود در تلگرام را باز کرده و به دنبال فرد خاطی بگردید.ممکن است که وی تاکنون جزو مخاطبان تلگرامی شما نبوده باشد، پس بدین منظور باید نام و شماره وی را در لیست مخاطبان اصلی گوشی ذخیره کرده، و پس بستن تلگرام، مجددا آن را باز کرده و به لیست مخاطبان مراجعه کنید.

کاربری که شما را بلاک کرده، ۳ ویژگی خواهد داشت:

کاربری که شما را بلاک کرده، ۳ ویژگی خواهد داشت:

عکس وی به شما نمایش داده نخواهد شد و نمی توانید پروفایل پیکچر وی را ببینید.
عبارت last seen a long time ago به عنوان آخرین زمان بازدید کاربر به شما نمایش داده خواهد شد.اگر در این مورد و همچنین مورد بالا شک دارید، می توانید مخاطب را در یک شماره دیگر ذخیره کرده و با یک شماره تلگرامی دیگر چک کنید.اگر در آن چنین مواردی مشاهده نشد، یعنی تنها شما بلاک شده اید.

پیام از سمت شما ارسال می شود، اما مخاطب هرگز آن را نمی بیند و یعنی خبری از تیک دوم کنار پیام نخواهد بود.

درباره ی حانیه افراخته

مهندس افراخته فعال و مشاور در زمینه شبکه های اجتماعی

مطلب پیشنهادی

هک گسترده تلگرام در روزهای اخیر

بیانیه رسمی تلگرام درمورد هک این شبکه پیام رسان شاید در خبرها خوانده باشید که  میلیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *