آموزش گرفتن پرینت از چت تلگرام

آموزش گرفتن پرینت از چت تلگرام | pdf تلگرام – ترفند امروز نحوه دریافت فایل PDF مکالمات متنی در تلگرام است، البته برای این کار باید از نسخه تحت وب و مرورگر اینترنتی خود بهره بگیرید تا بتوانید به راحتی مکالمات را روی کاغذ چاپ و یا آن ها را PDF کنید.

 

ابتدا توسط مرورگر اینترنتی خود به آدرس web.telegram.org بروید؛ اگر تاکنون تحت این نسخه وارد حسابتان نشده اید، نیاز است نام کشور خود را انتخاب و شماره تلفن همراهتان را وارد کنید تا کد فعال سازی برایتان ارسال شود؛ سپس روی Next کلیک کنید.

این کد به نسخه تلگرامی که روی گوشی یا رایانه خود نصب کرده اید ارسال می شود.

حال برای تایید درخواست روی OK کلیک کنید.

پس از چند ثانیه کد فعال سازی از طریق تلگرام برایتان ارسال می شود. اگر مایلید کد از طریق SMS ارسال شود، در این مرحله روی Send code via SMS کلیک کنید.

حال وارد محیط Telegram Web خواهید شد.

آموزش گرفتن پرینت از چت تلگرام

پس از باز کردن مکالمه مورد نظر می توانید با فشردن کلیدهای ترکیبی، پنجره Print مرورگر خود را باز و سپس کلیه مکالمات را به صورت مجازی در قالب فایل PDF و یا به صورت واقعی روی کاغذ چاپ کنید.

اگر مایلید تنها مکالمات خاصی را چاپ کنید، آن ها را توسط ماوس به حالت انتخاب درآورید.

سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl+P را فشار دهید. اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنید، روی More Settings کلیک و تیک Selection only را انتخاب کنید.

همچنین اگر مایلید فایل به صورت PDF چاپ شود، روی دکمه Change مقابل Destination کلیک و Save as PDF را انتخاب کنید.

اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید، پس از انتخاب متن و فشردن کلیدهای Ctrl+P باید از محدوده Print range گزینه Selection را انتخاب کنید.

اگر مایلید فایل به صورت PDF پرینت شود، باید نسبت به نصب یک چاپگرمجازی روی ویندوز اقدام کنید. و این گونه به راحتی خواهید توانست پرینت از چت تلگرام | pdf تلگرام خود تهیه کنید.

 

رد مستر

 

با linestore همراه باشید

 

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *