خانه / پنل ممبر و فالور / امکان چت همزمان در مسنجر ، اینستاگرام و واتس اپ
امکان چت همزمان در مسنجر،اینستاگرام و واتس اپ

امکان چت همزمان در مسنجر ، اینستاگرام و واتس اپ

امروزه فضای مجازی به عنوان یک دنیای دیگر در محیط پیرامون ما فعالیت میکند.
فعالیتی که تمام کره ی زمین را در بر گرفته است و روزانه میلیون ها انسان از آن استفاده میکنند.

پیامرسان های فیسبوک،اینستاگرام و واتس اپ امروزه از برنامه های بزرگ جهت رد و بدل کردن اطلاعات و اشتراک گذاری پیام است.

اخبار جدید حاکی از آن ‌است که فیسبوک قصد دارد قابلیتی را راه اندازی کند تا به وسیله ی آن ، کاربران بتوانند با استفاده از مسنجر ، اینستاگرام و واتس اپ به صورت همزمان با هم ارتباط برقرار کنند.

 

امکان چت همزمان در مسنجر،اینستاگرام و واتس اپ

مطالب مرتبط : تغییر اسامی اینستاگرام و واتس اپ توسط فیسبوک

 

از سال ها قبل نیز اخباری مبنی بر ‌ادغام و یکپارچه سازی این اپلیکیشن ها در رسانه های مختلف منتشر میشد و این یکپارچه سازی به کاربر کمک میکند تا در این سه اپلیکیشن به طور همزمان چت کند.

در‌ حال حاضر در تمامی نسخه های موجود کاربر برای چت کردن باید به طور جداگانه از این سه اپلیکیشن استفاده کند و راهی برای ادغام این برنامه ها وجود ندارد.

اما اخبار ادغام این برنامه ها واقعیت دارد و در کنفرانس های مختلف به صورت شفاف و واضح بیان شده است.

این خبر توسط Asha Sharma که مدیر مصرفی مسنجر است ، تایید شده است و به گفته ی او کاربران در آینده شاهد ارسال پیام همزمان در این سه اپلیکیشن خواهند بود.

این ویژگی جدید باعث نزدیک تر شدن این برنامه ها به هم و نزدیکی کاربران آن‌ نیز میشود که‌ در این صورت تعداد کاربران این‌ اپلیکیشن ها نیز رفته رفته افزایش پیدا میکند و شارما هم به این موضوع اشاره دارد که کاربران میتوانند بدون توجه به برنامه ای که از آن‌ جهت ارتباط با ‌افراد مختلف استفاده میکنند و یا اپراتور همراهی که از آن خدمات دریافت میکنند،میتوانند با یکدیگر این ارتباط را تشکیل و از آن استفاده کنند.

در ‌حال حاضر اخبار دقیق و‌ درستی درباره ی چگونگی ادغام این برنامه ها در ‌اختیار رسانه های معتبر قرار نگرفته است اما این احتمال وجود دارد که در ویژگی جدید فیسبوک ، باعث سردرگمی کاربران و حتی کاهش امنیت آنها نیز ‌شود.

اما از‌ آنجایی که این اخبار به تازگی در فضای مجازی شدت گرفته است،این موضوع نشان دهنده ی این است که امکان ادغام این برنامه ها بسیار زیاد است و در آینده ای نزدیک شاهد این موضوع خواهیم بود.

 

#مجید_درویش_زاده #لاین_استور #استارتاپونه

درباره ی تبلیغات انبوه تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام

تبلیغات در تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام تبلیغات در گروه های تبلیغات انبوه

مطلب پیشنهادی

افزایش لایک ایرانی برای اینستاگرام با کیفیت مناسب Increase Iranian likes for Instagram with appropriate quality

افزایش لایک ایرانی برای اینستاگرام با کیفیت مناسب همانطور که میدانید عوامل مهمی در اعتبار یک پیج در اینستاگرام تاثیر گذار است، یکی از این موارد تاثیر گذار افزایش لایک می باشد. هنگامی که تعداد لایک های پست های شما بالا باشد کاربران راحت تر به شما اعتماد می کنند و این موضوع می تواند باعث شما تا آنها از محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید استفاده کنند و این موضوع باعث افزایش درآمد شما خواهد شد.Increase Iranian likes for Instagram with appropriate quality As you know, important factors affect the credibility of an Instagram page, one of these factors is the increase in likes. When the number of likes of your posts is high, users will trust you more easily, and this can cause them to use the products or services you offer, and this will increase your income.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.