قالب وردپرس درنا توس
خانه / مقالات شبکه های اجتماعی / موفقیت در شبکه های اجتماعی چیست؟

موفقیت در شبکه های اجتماعی چیست؟

وقتی که شما شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی می‌کنید، به چه چیزی فکر می‌کنید؟
– چگونه به بیش از ۲۰۰۰۰ طرفدار برسید؟
– شاید هم به زیر ۱۰۰۰ طرفدار فکر میکنید؟

چگونه از مطالب شبکه های اجتماعی بیشترین لایک را بگیریم؟

موفقیت در شبکه های اجتماعی چیست

به هرحال سریعا مسیر فکری خود را تغییر دهید، البته طرفداران پارامترهای هدف شما هسنتد ولی هدف شما چیزی فراتر از اینهاست و موفقیت در شبکه های اجتماعی تعداد طرفدران شما نیست.
بلکه ماندگار شدن شما مهمتر از این اعداد است,پس دست از شماردن بردارید و به این فکر کنید که چه تعدادی از دنبال کننده های شما در مطالب شما مشارکت میکنند.
وقتی که مشتریان شما شروع به مشارکت میکنند و محتوا و مطالب شما را گسترش میدهند شما موفق به وسعت دادن نام برند خود در شبکه های اجتماعی شده اید و این موضوع به خودی خود طرفداران شما را افزایش میدهد.

بگذارید با یک مثال توضیح دهم:
بر فرض که یک شرکت کوچک با ۱۰ کارمند در یک شبکه اجتماعی ۱۰۰۰ طرفدار دارد که ۱۹۰ نفر از آنها در صفحه مربوطه فعال هستند. حال همین شرکت در حالتی دیگر ۵۰۰ طرفدار دارد و ۹۵ نفر فعال در صفحه ای شرکت.
حال به نظر شما رسیدگی به کدام گروه راحتتر است؟ مسلما شما هم با من موافقید که گروه کوچکتر را با هزینه و نیروی کمتری میتوان خوراک داد و زیر نظرشان گرفت با این اصل که هر دو گروه قرار است یک کار کنند و آن انتشار محتوای شماست با این تفاوت که در دومین مثال بهره وری و اثربخشی شما بیشتر است.

موفقیت در شبکه های اجتماعی چیس

قدرت یک نفربه یاد داشته باشید که در شبکه های اجتماعی فقط یک نفر میتواند کاری را انجام دهد که قرار است صدها نفر انجام دهند. ممکن است فقط با یک نوشته در مورد شرکت شما توسط یک نفر و پیوستن و مشارکت دیگران به آن دروازه ایی را برای شما بگشاید که شاید صدها نفر نتوانسته باشند اینکار را برای شما انجام دهند.

جلب طرفدار معمولا وقتی طرفداران به یک صفحه میپیوندند که چیزی متفاوت باشد. حال پیشنهاد من این است که شروع کنید به ایجاد محتوا و هرچه بیشتر اینکار را انجام دهید تا متوجه شوید کدام مطالب شما بیشترین طرفدار را دارد و بدین ترتیب شما به زودی سبک خود را بهبود میدهید و طرفدارانتان بیشتر میشود و این راهی است که در آخر باید به این ختم شود که فروش شما بالا رود و نه اینکه هزینه های شما افرایش یابد.

 

imarketor

 

با linestore همراه باشید

درباره ی تبلیغات انبوه تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام

تبلیغات در تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام تبلیغات در گروه های تبلیغات انبوه

مطلب پیشنهادی

اشتباهات رایج در بازاریابی اپلیکیشن

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از …

2 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *