قالب وردپرس درنا توس
خانه / social media marketing / چه کار کنیم در اینستاگرام بلاک نشویم؟

چه کار کنیم در اینستاگرام بلاک نشویم؟

در این مقاله قصد دارم درباره محدودیت های اینستاگرام و حل مشکل آن توضیحاتی رو به شما بدهم.

از سال های اخیر تا هم اکنون که شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار شده است بازار تبلیغات چی ها و اسپمرهای اینترنتی هم زیاد شده و از طریق همین شبکه اجتماعی بسیار محبوب و کاملا رایگان پول های زیادی را در می آورند. فعالیت این افراد در اینستاگرام باعث تبدیل شدن این شبکه اجتماعی همگانی به محیط تجاری شده است و از حال و هوای گذشته خارج شده است. از این رو مدیران اینستاگرام در صدد حل این مشکل و جلوگیری از سوء استفاده های این افراد هستند.

قبل از هرچیز این رو بگم که افرادی هم هستند که به صورت قانونی و کاملا حرفه ای و مبتکرانه دارند از اینستاگرام کسب درآمد میلیونی می کنند که حساب کار این افراد جداست و شما این افراد را با اسمپر ها اشتباه نگیرید!

علت اختلال چند روزه در باز شدن تصاویر اینستاگرام

بعد از ساخت اینستاگرام چه کار کنیم؟

بعد از ساخت اکانت اینستاگرام خود سعی کنید که پروفایل خود را کامل کنید یعنی نام و نام خانوادگی به همراه توضیحات در بیوگرافی خود به طور مثال اگر تخصص خاصی دارید یا به چیزهای خاصی علاقه دارید می تونید در قسمت بیوگرافی خود آن ها را بنویسید. هم چنین راه های ارتباطی خود را هم می توانید بنویسید و در قسمت وب سایت اگر سایتی ندارید می توانید آدرس تلگرام خود یا صفحه های خود در شبکه های اجتماعی دیگر را مثل فیسبوک بنویسید.

در روزهای آغازین ورود شما به اینستاگرام سعی کنید افراد دیگر را زیاد فالو و لایک نکنید و به طور کاملا طبیعی این کارها را انجام دهید. مثلا روزی صد نفر را فالو یا لایک نکنید!

اسپمرها چگونه کار می کنند؟ اسپمرها ممکن است در یک ساعت صد کامنت را زیر عکس ها بگذارند, صد عکس را لایک یا صد نفر را فالو کنند.معمولا کامنت هایی که اسپمر ها زیر پست ها می گذارند برای همه یکسان است و بدون تغییر در کامنت ها این کار رو انجام می دهند.

Image result for ‫چه کار کنیم در اینستاگرام بلاک نشویم؟‬‎

چه کار کنیم در اینستاگرام بلاک نشویم؟

سعی کنید به طور طبیعی و مثل افراد دیگر از اینستاگرام خود استفاده کنید مثلا روزی دوتا پست بزارید به صفحه فالوئر های خود بروید و عکس هایشان را لایک کنید. اگر دوست داشتید برای عکس هایشان کامنت بزارید. کسانی که جزء فالوئر های شما نیستند را در پستی منشن نکنید حتی اگر می خواهید فالوئر های خود را منشن کنید در هر پست نباید بیش از پنج نفر را منشن کنید.کلا باید سعی کنید مثل اسپمر ها رفتار نکنید. یعنی کارهای غیر عادی انجام ندهید مثلا تعداد بالایی کامنت را در مدت زمان کوتاه زیر پست ها نزارید یا مثلا تعداد زیادی از افراد را در مدت کوتاهی فالو نکنید و همچنین عکس های زیادی را در روز لایک نکنید.

اگر کارهای زیر را انجام دهید اکانت اینستاگرام خود را برای همیشه از دست خواهید داد

هنگام ثبت نام در اینستاگرام حتما از شماره واقعی خود باید استفاده کنید. اگر همراه اول یا ایرانسل دارید فرقی نمی کند حتما از آن ها استفاده کنید و از شماره تلفن های مجازی به هیچ عنوان استفاده نکنید. چون در بعضی از مواقع ممکن است برای فعال سازی اکانت خود از سوی اینستاگرام شماره فعال سازی به شماره شما ارسال شود و در صورتی که شماره اشتباه یا شماره مجازی داده باشید با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد.

کامنت تکراری به هیچ وجه نذارید چون این کار باعث می شود که اینستاگرام روی شما حساس شود و شما را به عنوان اسپمر شناسایی کند و برای شما دردسر ساز شود. من چندین اکانت اینستاگرام خود را به همین دلیل از دست دادم.

برای ورود به اینستاگرام خود سعی کنید همیشه از یک دستگاه استفاده کنید. به طور مثال اگر همیشه از گوشی خود برای ورود به اینستاگرام خود استفاده می کردید از این به بعد هم از گوشی خود به اینستاگرام خود وارد شوید

از اپلیکشن های افزایش لایک یا فالو مثل فالوئر بگیر یا لایک کده که به صورت خودکار با اکانت شما فالو یا لایک انجام می دهند به هیچ عنوان استفاده نکنید یا اگر هم می خواهید استفاده کنید با اکانت اصلی خود اینکار را نکنید و از اکانت دیگه ای استفاده کنید.

نام کاربری خود را سعی کنید هیچ وقت تغییر ندهید. اینستاگرام چندان از این کار خوشش نمی آید و ممکن است بعد از چند بار عوض کردن نام کاربری اکانت شما را مسدود کند

در پایان باید عرض کنم که اگر اکانت اینستاگرام شما براتون خیلی مهم است و اگر کسب درآمد خوبی از آن دارید حتما موارد گفته شده را رعایت کنید تا اینستاگرام خود را برای همیشه از دست ندهید

حذف کردن افراد از لیست فالوور‌ها بدون متوجه شدن شخص در اینستاگرام

ترفند‌هایی که کمک می‌کنند با چنین محدودیت‌هایی مواجه نشویم

۱- اگر تازه با شبکه‌ی اینستاگرام پیوسته‌اید،‌شروع به Follow کردن و ارسال کامنت و لایک کردن به‌صورت پشت‌سر‌هم و غیر طبیعی نکنید. سعی کنید رفتاری شبیه به یک اسپمر نداشته باشید. در بدو ورود به این شبکه سعی کنید عکس‌هاس و مطالب خود را پست کنید و در فالو کردن عجله نکنید. به عنوان مثال ۱۰ عکس پست کنید البته نه پشت سر هم و بدون فاصله. مثلا هر روز ۲ پست و این روند را تا چند روز ادامه دهید. پس از چند روز که این کار را انجام دادید، می‌توانید شروع به فالو کردن و کامنت گزاشتن کنید. البته باز هم باید بگوییم که: نه به تعداد زیاد!

۲- پروفایل خود را تکمیل کنید. یک اسپمر معمولا تمایلی به کامل کردن پروفایل خود ندارد. سعی کنید شما مثل او نباشید! برای پروفایل خود عکس قرار دهید و قسمت‌های مختلف آن را کامل کنید و یک بیوگرافی هرچند کوتاه از خود قرار دهید.

۳- روند ارسال کردن پست‌هایتان را قطع نکنید. سعی کنید به طور مداوم پست ارسال کنید نه اینکه تعداد زیادی را به یکباره ارسال کنید. حتما لازم نیست که هر روز چند پست ارسال کنید ولی حداقل ۲ پست در هفته می‌تواند کافی باشد.

۴- بیش از حد لایک نکنید. گفته میشود که حد مجاز لایک کردن ۳۵۰ عدد در هر ساعت است ولی توصیه‌ی اکید میشود که حتی به این عدد نزدیک هم نشوید. سعی کنید کمتر از این‌ها لایک کنید. آیا واقعا ۳۰۰ لایک در یک ساعت لازم است؟

۵- افراد را بدون وقفه Follow نکنید. در این مورد هم گفته شده که حد مجاز ۲۰ فالو در یک ساعت است ولی باز هم توصیه می‌کنیم به این یکی هم زیاد نزدیک نشوید! افراد را پیوسته و به مرور زمان فالو کنید و البته توجه کنید که نهایتا قادر به فالو کردن ۷۵۰۰ نفر هستید.

۶- کامنت‌های یکسان برای افراد مختلف ارسال نکنید. اگر چنین کاری را انجام دهید الگوریتم‌های اینستاگرام شما را به عنوان یک اسپمر خواهند شناخت که مدام در حال ارسال تبلیغات خود به این‌و‌آن هستید! چنین خطایی ممکن است شما را از از کامنت گزاشتن محروم کند.

Image result for ‫چه کار کنیم در اینستاگرام بلاک نشویم؟‬‎

اگر پیامی مبنی بر Action Blocked درسافت کردید، به این معنی است که شما به عنوان یک اسپمر شناخته شده‌اید. سعی کنید موادر یکه گفته شد را رعایت کنید و دعا کنید که شرایطتتان زودتر به حالت عادی بازگردد. کاربران مدت زمانی که این شرایط برای آن‌ها طول کشیده را از چند ساعت و البته تا چند هفته گزارش کرده‌اند

۷- افرادی را که جزو فالورهای شما نیستند را Mention نکنید. با انجام چنین عملی ممکن است شما به عنوان یک اسپمر شناخته شوید. همچنین حتی اگر افرادی که فالور شما هستند را می‌خواهید Mention کنید، نباید این تعداد در هر کامنت بیشتر از ۵نفر باشد.

۸- در استفاده از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های شخص ثالث دقت بیشتری کنید. اپلیکیشن‌های شخص‌ثالث برای اینستاگرام وجود دارند که ممکن است در صورتی که از آن‌ها استفاده کنید، به جای شما لایک کنند، فالو کنند یا حتی جایی کامنت بگذارند! توصیه می‌شود از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام استفاده کنید.

همه‌ی این اقدامات جدید که اینستاگرام انجام می‌دهد برای پاک کردن این سرویس از شر اسپمر‌هاست ولی متاسفانه باعث شده تر‌و‌خشک با هم بسوزند و عده‌ای از کاربران غیرِ‌مطلع و از همه‌جا بی‌خبر، ناخواسته به عنوان اسپمر شناخته شوند و با محدودیت در اکانتشان مواجه شوند.

 

 

کلمات کلیدی : بازدید از اینستاگرام , چه کسی از اینستاگرام بازدیدمی کند, مدیریت شبکه های اجتماعی , تبلیغات شبکه های اجتماعی , اینستاگرام , تار کردن تصاویر دراینستاگرام , تصاویر حساستبلیغات در شبکه های اجتماعی , اینستاگرام  , پیشنهاد ویژه , ترفندهای اینستاگرام , حذف فالوورها , حذف فالوور بدون متوجه شدن شخص

 

 

منابع : چه جوری , همیار وب

درباره ی تبلیغات انبوه تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام

تبلیغات در تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام تبلیغات در گروه های تبلیغات انبوه

مطلب پیشنهادی

هک گسترده تلگرام در روزهای اخیر

بیانیه رسمی تلگرام درمورد هک این شبکه پیام رسان شاید در خبرها خوانده باشید که  میلیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *