قالب وردپرس درنا توس
خانه / social media marketing / چگونه از شبکه های اجتماعی به منظور افزایش مهارت های خود استفاده کنیم؟

چگونه از شبکه های اجتماعی به منظور افزایش مهارت های خود استفاده کنیم؟

رسانه های اجتماعی متاسفانه در کشور ما به درستی جای خود را پیدا نکرده اند و بیش از هر چیزی محل به اشتراک گذاری علایق و خاطرات و عکسهایمان شده اند و تنها زمانی که ما در آنها صرف می کنیم به منظور تفریح و گذراندن زمان است. اما این رسانه های قدرتمند می توانند کارایی هایی مهم تر و بهتری نیز از خود به نمایش بگذارند. بنابراین اگر تصمیم دارید کارایی بهتر و حرفه ای تری از آن ها دارشته باشد با لاین استور همراه شوید. رسانه های اجتمعی منبعی غنی هستند که می توانند به سادگی برای ایجاد مهارت های حرفه ای، دانش و ارتباطات مورد استفاده قرار گیرند.

اگر شما از رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن مکان هایی برای گذران تعطیلات یا بدست آوردن دستور العمل های شیرینی پزی استفاده می کنید، ایده استفاده از آن برای توسعه حرفه ای واقعی ممکن است پوچ به نظر رسد. اما راههای زیادی وجود دارد که شما می توانید از رسانه های اجتماعی برای ایجاد مهارت های حرفه ای، دانش و روابط استفاده کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی و مهارتی که فقط به پست گذاشتن محدود نمی شود

برای به دست آوردن ارزش یادگیری واقعی از رسانه های اجتماعی، از خودتان این سه سوال را بپرسید:

۱٫  چه چیزی می خواهم یاد بگیرم؟

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد صنعت خود بدست آورید ؟ رهبران  هوشمند صنعت خود را در LinkedIn و توییتر برای دیدن آنچه که آنها در حال خواندن و فکر کردن به آن هستند دنبال کنید .

دنبال بهترین وبلاگ ها و پادکست ها در  زمینه کاری خود ، برای خواندن و یا گوش دادن باشید . در مورد رشته های خاص و یا موضوعی که شما می خواهید در مورد آنها یاد بگیرید فکر کنید و تمرکز خواندن خود را در آن موضوع خاص جهت توسعه تخصص خود، به جای یادگیری اندک در مورد بسیاری از موضوعات قرار دهید.

به شکافهای موجود در مهارت های خود فکر کنید. اگر مدیریت زمان  یک موضوع مهم برای شما می باشد، به دنبال یک لیست از کارشناسان بهره وری در توییتر برای دریافت آخرین راهنمایی های آنها باشید.

 استفاده از رسانه های اجتماعی در این حوزه ها، نه تنها موجب تقویت مجموعه ای از مهارت های حرفه ای شما می شود، بلکه شبکه ارتباطی شما را نیزگسترش خواهد داد. بوسیله اشتراک گذاری مجدد منابع مفید در LinkedIn و توییتر، شما می توانید آنهایی که علاقه مند به موضوعات مشابه شما هستند را پیدا کرده و یک جامعه یادگیری ایجاد کنید

Image result for ‫استفاده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد مهارت های حرفه ای‬‎

۲٫ چه زمان هایی فرصت یادگیری دارم؟

رسانه های اجتماعی به دلیل انطباق ساده آنها با زندگی روزانه می توانند راه موثری برای پیگیری توسعه حرفه ای باشند. در مورد زمان هایی که شما زمان و انرژی روانی کافی برای یادگیری دارید و بهترین فرمت برای برنامه خود فکر کنید. سپس از شبکه های اجتماعی خود برای یافتن اطلاعات لازم ، در فرمت مورد نیاز خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر شما می خواهید در حین انجام کار بیرون از منزل ، کارهای خانه، و یا رفت و آمد، بر روی مساله توسعه فردی کار کنید،  زمان بسیار خوبی برای گوش دادن به پادکست مورد علاقه شما است. اگر شما توسط وسایل حمل و نقل عمومی رفت و آمد می کنید می توانید به مطالعه وبلاگ ها در زمینه موضوعات خود بپردازید.

اعجاز روان شناسی بازاریابی شبکه های اجتماعی را با این ترفند ها لمس خواهید کرد

۳٫ ( از/ با) چه کسی  می خواهم یاد بگیرم؟

بسیاری از ما زمانی که بخشی از یک اجتماع یادگیری هستیم، بهتر یاد می گیریم. این جایی است که رسانه های اجتماعی واقعا می درخشند: از آنجا که کارکرد رسانه های اجتماعی، به اشتراک گذاشتن ایده ها با افراد دیگر است، راه مناسبی برای شرکت در یادگیری فعال،  به همراه افرادی که دوست دارند ایده ها و دیدگاه های شما را بشنوند و به اشتراک بگذارند، هستند.

برای پیدا کردن گروه مورد نظر خود، از دوستان و یا همکاران خود بپرسید که آیا آنها بخشی از یک گروه یا اجتماع یادگیری و حرفه ای هستند که می تواند شما را در یک حوزه کاری کمک کند ؟

تجربه نشان داده است که با ارزش ترین گروهها ، اجتماعات کوچکتر و با ارسال دعوتنامه هستند که در آن هر عضو حداقل یک نفر دیگر در گروه را می شناسد. این مساله سطح اعتماد لازم را برای افراد جهت اشتراک گذاشتن تجارب دشوار و راهنمایی داخلی ایجاد می کند، و می توانند سوالاتی را بپرسند که در یک محیط عمومی تر به راحتی نتوانند .

تنظیم اهداف یادگیری خود و اینکه چه چیزی را در چه زمانی و با چه کسی می خواهید یاد بگیرید ، رسانه های اجتماعی را به یک منبع قدرتمند و به موقع برای توسعه حرفه ای در حال انجام شما تبدیل می کند.  به یاد داشته باشید که رسانه های اجتماعی می توانند به اهداف حرفه ای شما کمک کنند.

کلمات کلیدی : افزایش مهارت در شبکه اجتماعی , یادگیری در شبکه اجتماعی , اصول مداری نیاز شبکه اجتماعی , مدیریت شبکه های اجتماعی , اپلیکشن , تبلیغات در شبکه های اجتماعی , کسب درامد از شبکه های اجتماعی , مدیریت شبکه های اجتماعی , Social network advertising  social media marketing

منابع : تلنت یاب , یک پنجره

درباره ی تبلیغات انبوه تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام

تبلیغات در تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام تبلیغات در گروه های تبلیغات انبوه

مطلب پیشنهادی

هک گسترده تلگرام در روزهای اخیر

بیانیه رسمی تلگرام درمورد هک این شبکه پیام رسان شاید در خبرها خوانده باشید که  میلیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *