خانه / پنل ممبر و فالور / کامنت چیست ؟ نظر یا توهین؟!!!

کامنت چیست ؟ نظر یا توهین؟!!!

کامنت در لغت به معنای نظر و عقیده است و افراد برای اظهار نظر و حسشان در رابطه با موضوع یا مطلب یا پست ، متنی رو تحت عنوان کامنت ،ارائه می دهند .

متأسفانه و یا بهتره بگیم بدبختانه ?هم اکنون در شبکه های مجازی و سایت های  مختلف به دلیل فرهنگ پایین برخی افراد ، شاهد الفاط و سخنان توهین آمیز ناپسندی هستیم . این در حالی است که کامنت به معنی ارائه دادن نظره یا اینکه نقد و انتقادی محترمانه ، نه اینکه با تمام وجود پرداختن به فحاشی و توهین به یک شخص?!!!!

muads1

با توجه شرایط کنونی و حجمه زیاد توهین ها و ناسزاگویی ها ، من و شما به عنوان یه کاربر فضای مجازی تا میتونیم تلاش کنیم در این فضا ، همانند دنیای واقعی به هم احترام بزاریم و باهم مهربان باشیم.?

در پایان اینکه کامنت یعنی نظر ، نه توهین و ناسزا . امیدوارم یه روزی همه مردم دنیا ( البته بهتره بگیم مردم ایران?‍♂️) به این باور برسن و دست از اینکار بردارن و بااحترام باشن .?

 

#مجید_درویش_زاده #لاین_استور #استارتاپونه
درویش زادهDarvishzade

درباره ی habib linestore

مطلب پیشنهادی

افزایش ویو با اکانت های ایرانی برای لایو اینستاگرام Increase views with Iranian accounts for Instagram Live

افزایش ویو با اکانت های ایرانی برای لایو اینستاگرام همانطور که میدانید قسمت لایو اینستاگرام یکی از جذاب ترین بخش هایی است که توسط این اپلیکیشن ارائه شده است. با استفاده از این قابلیت میتوانید به صورت زنده با فالوور های خود در ارتباط باشید. Increase views with Iranian accounts for Instagram Live As you know, the live part of Instagram is one of the most attractive parts provided by this application. Using this feature, you can communicate live with your followers.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *