قالب وردپرس درنا توس
خانه / social media marketing / کپی برداری تلگرام از یک پیام رسان ایرانی

کپی برداری تلگرام از یک پیام رسان ایرانی

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی، امیر خوراکیان با بیان این که سند ساماندهی فعالیت شبکه‌های پیام رسان موبایلی و شبکه‌های اجتماعی به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسیده است، گفت: سند ساماندهی پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی در داخل کشور به تصویب شورای عالی فضای مجازی با حضور رییس جمهور محترم رسیده است. در سند تصیب شده برای شبکه‌های اجتماعی، قوه قضاییه و وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی وظیفه دارند تا برنامه‌هایی را اجرا و آیین نامه‌های لازم را تهیه کنند.

Image result for کپی برداری تلگرام

ساماندهی پیام رسان‌های خارجی در ایران

امیر خوراکیان در رابطه با ساماندهی فعالیت شبکه اجتماعی خارجی عنوان کرد: تا به امروز مدل خاصی برای فعالیت پیام رسان‌های خارجی در کشور وجود نداشت و مشخص نشده بود این شبکه‌های اجتماعی بر چه اساسی قرار است فعالیت داشته باشند اما حالا با توجه به تصویب کلیات سند ساماندهی شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های موبایلی در شورای عالی فضای مجازی، دستگاه‌های مربوطه در حال تعیین جزئیات ساماندهی شبکه‌های اجتماعی خارجی هستند تا هر شبکه اجتماعی خارجی که بخواهد در ایران فعالیت داشته باشد، بر اساس ضابطه اعلام شده از سوی ایران کار کند و در صورتی که ضوابط را اجرا نکند، دچار مشکلاتی می‌شود.

برقراری تماس تلفنی با تلگرام در ایران فعال شد

حمایت از شبکه‌های اجتماعی داخلی

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به مسئله حمایت از پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایرانی در قانون ساماندهی شبکه‌های پیام رسانی موبایلی و شبکه‌های اجتماعی تصریح کرد: بر اساس مصوبه جدید قرار است تا شبکه‌های اجتماعی داخلی از نظر دانش و زیر ساخت فنی حمایت شوند و زمینه رشد این کسب و کارها فراهم شوند تا بتوانند با شبکه‌های اجتماعی خارجی رقابت کنند؛ در حقیقت پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی می‌توانند به عنوان نمونه قابل اعتماد توسط مردم مورد بهره برداری قرار گیرند.

وی ادامه داد: به دلیل انگیزه  و جذابیت بسیار زیاد حوزه پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی داخلی و توجیه اقتصادی برای ساخت پیام رسان بزرگ و مورد استفاده مردم کشور به صورت قطعی در آینده‌ای نزدیک شرایط خوبی برای فعالیت پیام رسان‌های داخلی ایجاد می‌شود.

کپی برداری تلگرام از پیام رسانی ایران

امیر خوراکیان با بیان این مسئله که بخش خصوصی کشور باید انگیزه بسیار زیادی برای فعالیت در حوزه تولید شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های موبایلی بومی داشته باشد، گفت: در حال حاضر فعالیت‌های بسیار خوبی در حوزه پیام رسان‌های داخلی انجام شده است اما باید به صورت جدی و بیشتر ادامه داشته باشد.

Image result for تلگرام
 

معاون محتوای مرکز ملی فضای تاکید کرد: خلاقیت و ابتکارهایی در پیام رسان‌های داخلی وجود دارد که در پیام رسان‌های خارجی دیده نمی شود. برای نمونه، قابلیت ایجاد کانال در پیام رسانی خارجی با نام تلگرام پیاده سازی شده است اما برای اولین بار در دنیا قابلیت ایجاد کانال در پیام رسانی ایرانی با نام بیسفون طراحی و اجرا شده بود که تلگرام از روی بیسفون کپی برداری کرده است. در واقع باید گفت که کپی برداری تلگرام از پیام رسانی ایرانی نشان از ایده‌های خلاق در پیام رسان‎‌های داخلی دارد.

آیا برنامه تلگرام قابل هک شدن است؟

وی یادآور شد: پیام رسان‌های داخلی ما در زمینه زیر ساخت، پلتفرم، دانش فنی و برخی دیگر از قسمت‌ها دچار ضعف‌هایی هستند که باعث شده مخاطب کمتری نسبت به پیام رسان‌های خارجی داشته باشند. باید به پیام رسان‌های داخلی کمک و با حمایت از آنها نقاط ضعف را برطرف کرد تا پیام رسان‌های بومی و داخلی بتوانند مخاطب میلیونی جذب کنند.

 

 

منابع : کیلک ,  الف

درباره ی تبلیغات انبوه تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام

تبلیغات در تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام تبلیغات در گروه های تبلیغات انبوه

مطلب پیشنهادی

هک گسترده تلگرام در روزهای اخیر

بیانیه رسمی تلگرام درمورد هک این شبکه پیام رسان شاید در خبرها خوانده باشید که  میلیون …

32 دیدگاه

 1. پتانسیل و استعداد های خوب داخلی در همه زمینه ها حتی شبکه های اجتماعی وجود دارند که فقط نیاز به توجه و حمایت دارند،

 2. زهرا طهماســبی

  هزینه کردن و تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای گسترش کسب و کار یک ضرورت است و نمی توان آن را هزینه اضافی به حساب آورد.

 3. در این نسل خیلی بیشتر شبکه های مجازی شبیه هم هستن و فکر نکنم بشه گفت کپی کاری

 4. به دلیل انگیزه و جذابیت بسیار زیاد حوزه پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی داخلی همچنین تبلیغات رایگان در شبکه های اجتماعی و إمکانات فراوان و توجیه اقتصادی برای ساخت پیام رسان بزرگ و مورد استفاده مردم کشور به صورت قطعی در آینده‌ای نزدیک شرایط خوبی برای فعالیت پیام رسان‌های داخلی ایجاد می‌شود.

 5. ایرانی ها میتونن خیلی چیزای بزرگی بسازن اگه بخوان

 6. نرم افزار تبلیغ تلگرام خیلی خوبه

 7. نرم افزار ارسال انبوه تلگرام کمک میکنه تا در زمان کمتر بیشترین تبلیغ و بازدهی رو در امر بازاریابی داشته باشیم

 8. واقعا عجیبه

  ممنون بابت مطلب…

 9. خلاقیت های خیلی زیادی در نرم افزار های ایرانی وجود داره اما توانایی نداشتن که نرم افزار رو جا بندازن. در صورتی که شبکه اجتماعی تلگرام این کار رو کرد.

 10. نرم افزار تبلیغ تلگرام عالیه

 11. تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیاز به یکسری دانش اصول نبلیغات و ابزار تبلیغات مانند ربات هست تا بتوانیم بازدهی بالایی را داشته باشیم

 12. شبکه های اجتماعی پرکاربردترین مجراهای ارتباط عمومی در اینترنت محسوب می شود و ارسال تبلیغات در تلگرام یکی از بهترین این روشها است

 13. ن

  نمی‌توان انکار کرد که هر تجارتی باید یاد بگیرد که تاکتیک‌های تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی را یاد بگیرد تا بتواند در صحنه تجارت باقی بماند

  • ممنون از نظراتتون
   امیدوارم نرم افزارارسال تبلیغات تلگرام و پکیج های ما نیز برای پیشرفت هر چه بیشتر شما مفید واقع شده باشد.

 14. برای ارسال تبلیغات در گروه های تلگرام میشه از نرم افزار ارسال انبوه تلگرام استفاده کرد که کار رو برای بازاریابان خیلی راحت میکنه

 15. فکر نکنم اینجوری باشه که شبکه های اجتماعی خارجی از ایرانیا کپی برداری کنن

 16. ماهم قطعا میتونیم باخلاقیت و ابتکارایده های نو با شبکه های اجتماعی خارجی رقابت کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *