افزایش تلگرام
خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام 💖واقعی و تضمینی -بدون ریزش

۰
(۰)

کار را به کاردان بسپارید؛ خرید ممبر تلگرام یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش ممبر تلگرام است، muads یکی از با سابقه‌ترین سایت‌ها در حوزه مشاوره و فروش ممبر برای کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی است . در صورتی که قصد خرید ممبر دارید می‌توانید به صورت آنلاین نسبت به خرید ممبر تلگرام اقدام کنید و در صورتی که سؤالی دارید با شماره تماس داخل سایت ارتباط برقرار کنید یا اینکه از طریق تلگرام با ما در میان باشید.

معنای ممبر
ممبر یک کلمه انگیسی است که بصورت member نوشته می شود و در فارسی به معنای عضو است. گاهی این کلمه را ممبرس هم می گویند که به معنای اعضا می باشد.

چرا از کلمه ممبر استفاده می شود؟

امروزه به اعضایی که در یک مکان گردهم می آیند ممبر گفته می شود. برای مثال وقتی یک کانال در یک پیامرسان ساخته می شود یکسری از اشخاص آن مطالب را می خوانند و آن کانال را دنبال می کنند از آن جهت به آن اشخاص ممبر یا عضو می گویند. لازم به ذکر است ممبر تنها برای کانال ها به کار نمی رود به اعضای یک سایت، اعضای یک باشگاه، اعضای یک صفحه و غیره هم ممبر گفته می شود.

انواع ممبر تلگرام
مزیت های ممبر تلگرام

خرید ممبر چه مزیت‌هایی به دنبال دارد؟

تصور کنید می‌خواهید کسب و کار خود را به تلگرام کشانده و از طریق راه‌اندازی یک کانال آن را به افراد بیشتری معرفی کرده و مشتریان بیشتری را جذب خدمات خود کنید؛ مسلما در ابتدای امر تعداد کمی کاربر عضو کانال شما هستند. چگونه می‌خواهید نظر کاربران دیگر را جلب کنید تا عضو کانال شما شوند؟ فراموش نکنید که تعداد ممبرهای یک کانال، معیار سنجش معتبر بودن آن برند و بیزینس است. بنابراین تا زمانی که تعداد زیادی کاربر عضو کانال شما نباشند، نمی‌توانید مخاطبان را به استفاده از خدمات خود ترغیب کنید.

بنابراین مهم‌ترین مزیت خرید ممبر واقعی تلگرام این است که شما را در نگاه کاربرانی که برای اولین بار با کانالتان مواجه می‌شوند، کسب و کاری معتبر و قابل اعتماد جلوه می‌دهد. ممبرهای تلگرام خود انواعی دارند که به ممبرهای فیک و واقعی تقسیم می‌شوند. ممبر فیک همان‌طور که از اسمش پیداست هیچ‌‌گونه مشارکت و فعالیتی در کانال و یا گروه ندارند. اما خرید ممبر واقعی این تضمین را به شما می‌دهد که بتوانید از بین آن‌ها مشتریان کسب و کارتان را پیدا کنید.

انواع ممبر تلگرام

امروزه تلگرام به یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین ابزار ارتباط و تعامل بین افراد است و هرکدام از انواع ممبر تلگرام می تواند کاربرد خاصی داشته باشد پس شناخت انواع ممبر می تواند به انتخاب درست آن در حوزه فعالیتتان کمک کند. بنابراین به همین منظور ما شما را به خواندن ادامه این متن دعوت می کنیم.

خرید ممبر اجباری تلگرام

خرید ممبر اجباری تلگرام یکی از راه هایی است که برای افزایش ممبر تلگرام استفاده می‌شود. در این روش افراد بدون اطلاع و ناخواسته در کانال تلگرام شما اضافه می‌شود و بعد از اینکه تلگرام خود را باز کنند کانال شما برای آنها نمایش داده می‌شود. استفاده از این روش برای شروع کار مناسب است و با توجه به هزینه آن به صرفه است. ممبرهای اجباری با کیفیت را می‌توانید از سایت معتبر مای ممبر خریداری کنید.

مزایا :

 • به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
 • ممبر واقعی

معایب :

 • بازدهی کم
 • عدم ویوی مناسب به علت سایلنت بودن کانال
 • لفت نسبی بالا به علت اد شدن به صورت اجباری
افزایش تلگرام
خرید ممبر اجباری تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام

کاربران با تصمیم خود عضو کانال شما خواهند شد. اما چگونه؟ برنامه های مختلف اندرویدی وجود دارد که کاربران زیادی دارند. این برنامه ها پس از خرید اعضای اختیاری ، درخواست را به تلفن کاربرانشان ارسال می کنند و آنها هنگام معرفی کانال شما درخواست عضویت می کنند.

برای جذب ۱۰۰۰ عضو برای کانال شما ، هزاران کاربر باید از تبلیغات شما در برنامه ها دیدن کنند. تعداد زیادی از این افراد کانال شما را بررسی می کنند و پس از آن آن را ترک می کنند. بنابراین می توانید بازدید ویژه ای به خصوص برای آخرین پست های خود داشته باشید

ویژگی های افزایش ممبر واقعی تلگرام:

 • خرید ممبر واقعی تلگرامخریدممبر واقعی تلگراممقرون به صرفه ترین روش برای افزایش تعداد اعضای مخاطب
 • اضافه شدن اعضای واقعی و آنلاین به کانال شما
 • افزایش بازدید واقعی با افزایش ممبر واقعی تلگرام
 • مشاهده ی آخرین پست های کانال درلحظات اولیه ی افزایش ممبر
 • افزایش تعامل کاربر با کانال تلگرامی
 • افزایش درامد و ارتقا کسب وکار
افزایش تلگرام
خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر فیک تلگرام

اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی گرفته شده است که به معنای تقلبی و جعلی است. همانطور که می دانید کانال های تلگرام دارای یک اعتباری هستند که این اعتبار از تعداد افرادی است که به عضویت آن کانال درآمده اند و در بالای کانال برای همه به نمایش گذاشته می شود. بر همین اساس افرادی که دوست دارند هر چه سریع‌تر کانالی پُر و پیمانی داشته باشند، و برایشان اصلاً اهمیتی ندارد که کیفیت این اعضا به چه صورت است، سعی می کنند از روش های تقلبی عضو برای کانال خود جمع کنند. که به این نوع اعضاء به اصطلاح عموم، ممبر فیک تلگرام هم گفته می شود.

خرید ممبر فیک تلگرام مسیر میانبر برای کسب و کارهای تازه کار است . این روش ارزان ترین و به صرفه ترین راه برای افزایش ممبر کانال است. ممبر فیک یا اعضای مجازی در واقع همان مخاطب های غیر واقعی تلگرام هستند که تعداد ممبرهای کانال شما را افزایش می دهند ولی بازدید از کانال و پست های شما انجام نمی دهند. به زبان ساده تر این ممبر ها اصلا وجود ندارند و تنها پروفایل فیک دارند. شما باید در زمان شروع کانالتان ممبر فیک خریداری کنید تا بتوانید اعتبار به کانال خود ببخشید.

تفاوت ممبر واقعی و ممبر فیک
 • آنلاین بودن
 • فعال بودن
 • پروفایل و بیوگرافی و نام کاربری داشتن
 • ریزش آنها
 • قیمت خرید آنها
مزایای ممبر تلگرام
خرید ممبر فیک تلگرام

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

برای افزایش بازدید کانال تلگرام راه های مختلفی وجود دارد، یکی از این راه ها استفاده از ممبر پاپ آپ است.برای اینکه با ممبر پاپ آپ آشنا شوید، لازم است درباره این روش و تهیه آن بیشتر بدانید. در این روش شما کسی را به اجبار وارد کانال خود نمی‌کنید بلکه همه به اختیار خود وارد کانال میشوند، در حقیقت زمانی که افراد مشغول کار با گوشی خود هستند، تلگرام کانال شما را برای آنها نمایش می‌دهد و آنها اگر مایل بودند عضو میشوند.

شما از میان بسته های مختلف فروش، تعداد ممبر مورد علاقه خود را با توجه به میزان هزینه‌ها خریداری می‌کنید و بعد از آن فروشنده وارد عمل خواهد شد. این روش فقط در نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و طلاگرام و … قابل اجرا است .در زمان جذب ممبر، لازم است که پست گذاری کانال متوقف شده باشد.بعد از اینکه تعداد ممبر مورد نظر شما جذب شد، بازدید از صفحات کانال شما افزایش پیدا میکند

ممکن است بیننده از مطالب کانال شما خسته شود و از آن خارج شود.اعضای جذب شده در این روش، ممکن است ریزش داشته باشند، اما اگر مطالب مفید و منظم در صفحه شما قرار گیرد، استقبال از آن بالا خواهد بود .

مزایا ممبر پاپ آپ

 1.  افرادی که عضو کانال شما میشوند کاملا واقعی هستند و به اختیار خود وارد کانال شما شده اند.
 2.  در این روش افزودن ممبر ، ریزش ممبر های اضافه شده خیلی کم است.
 3.  بازدید از پست های کانال تلگرام شما افزایش پیدا میکند.
 4.  بهترین نوع اد ممبر برای کانال های فروشگاهی میباشد.
پنل نمایندگی
خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

خرید ممبر واقعی نوتیفیکیشن تلگرام

ممبر واقعی نوتیفیکیشن تلگرام ، نوعی از ممبر است که ویژه کانال های فعال تلگرام می باشد. این نوع ممبر از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغات کانال شما به تلفن همراه کاربران جذب می شود. اکثر ممبرهای این روش فعال و واقعی می باشند و باعث رونق کانال شما خواهند شد.این نوع تبلیغات با استفاده از برنامه های نصب شده در تلفن همراه کاربران ایرانی اجرا میشود و همواره پل ارتباطی بین برنامه و کاربر است بعد از ارسال پیام به این برنامه ها کاربران با انتخاب خود عضو کانال تلگرامی میشوند.

نکته بسیار مهم:کاربران با انتخاب خود وارد کانال میشوند و واضح میباشد که پست های کانال تاثیر مثبتی در جذب گیری دارد.

همونطور که میدونین، تلگرام در  ایران فیلتر شده و مردم دست به هرکاری برای گذشتن از سد فیلتر زدن. مثلا به نسخه های غیر رسمی تلگرام رو اوردن، فیلتر شکن نصب کردن و از پروکسی ها برای وصل شدن به تلگرام استفاده کردن. اما انتخاب اکثر کاربرای تلگرامی استفاده از پروکسی ها بود. چونکه در زمانی کوتاه میتونستن به تلگرام وصل بشن. این موضوع تبدیل به یک فرصت خوب برای افزایش ممبر های خیلی از کانال های تلگرامی شده.

با خرید ممبر پروکسی میتونین مخاطبایی اختیاری و صد در صد واقعی و فعال برای کانال تلگراتون بگیرین و شاهد افزایش فروش روزافزونتون باشین. وقتی از طریق پروکسی به تلگرام متصل می شوید، یکسری از کانال ها به صورت تبلیغاتی برای شما نمایان می شود که افراد می توانند به دلخواه و اختیار خود عضو شوند.

انواع ممبر تلگرام
خرید ممبر واقعی نوتیفیکیشن تلگرام

سخن پایانی

در پایان باید گفت که هر کدام از انواع ممبرهای تلگرام به نوبه خود مدیران امکان می دهد که اهداف مورد نظر خود را در مورد کانال یا گروه خود پیاده سازی کنند. در حال حاضر سایت های زیادی در حال فروش انواع ممبر و ارائه سرویس های خدماتی در این رابطه هستند ولی همه آنها در قیمت و کیفیت ارائه سرویس های خود برابر و خوب نیستند. به همین خاطر در صورتی که مایل هستید از خدمات مناسب و ممبرهای بیشتر با قیمت کمتر  بهره ببرید فقط کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید ممبر تلگرام

😊😊 اگر لذت بردین و مفید بود لطفا از راست به چپ ستاره دهید ✌️✌️

 • ۱
 • ۲
 • ۳
 • ۴
 • ۵

#مجید_درویش_زاده #لاین_استور#استارتاپونه
درویش زادهDarvishzade
پنل ممبر فالوور
خرید ممبر

درباره‌ی خانم خنجری

همچنین ببینید

انواع فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام💖 با کیفیت عالی

۰ (۰) خرید فالوور اینستاگرام با کیفیت را از ما بخواهید . اگر شما دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *