پنل نمایندگی
خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

۰
(۰)

خرید فالوور اینستاگرام فواید بسیار زیادی برای پیج شما دارد که در این قسمت به چند موارد از آن اشاره می کنیم.  اما درکل شما با خرید فالوور اینستاگرام اعتبار پیج خود را بالاتر می برید، اگر می خواهید از شما بهتر خرید کنند یا مخاطبان جدید بیشتری پیج شما را دنبال کنند، قطعا تعداد فالوور بالا اهمیت زیادی دارد زیرا مخاطب با اطمینان و خونسردی بیشتری پیج شما را فالو می کنند یا اگر پیج فروشگاهی دارید از شما خیلی راحت تر خرید می کنند .

خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرطرفدار با میلیون ها کاربر است که می تواند یک فرصت عالی برای رونق کسب و کارهای مختلف حتی کوچک ترین کسب و کار ها باشد .

اما این نکته حائذ اهمیت است که برای یک کسب و کار عالی و فروش عالی در اینستاگرام باید فالوورهای پیج فروشنده بسیار بالا باشد زیرا افزایش فالوور اینستاگرام فروشنده با افزایش مشتری مساوی می باشد. و افزایش مشتری برای یک کسب و کار با افزایش درآمد آن کسب و کار مساوی است .

به همین دلیل  به کسب و کار های متنوع پیشنهاد می شود با خرید فالوور اینستاگرام از فالوورگیر اینستاگرام یا همان سایت های خرید فالوور اینستاگرام ، برای کسب و کار خود سود میلیونی را رقم بزنند .

خرید فالوور
خرید فالوور اینستاگرام

فالوور چیست ؟

به افراد و یا کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و صفحات مورد نظرشان را دنبال می‌کنند فالوور می‌گویند. زمان آغاز فعالیت اینستاگرام تمام فالوور هایی که در این صفحات فعالیت می‌کردند کاملاً واقعی بودند. اما امروزه به دلیل بالا بودن اهمیت فالوور، تعداد اکانت های فیک اینستاگرام افزایش پیدا کرده و این فالوورهای فیک، درازای دریافت مبلغی فروخته می‌شوند.

فالوورگیر های اینستاگرام یا همان سایت های خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام شما می توانند چهار نوع فالوور در اختیار شما قرار بدهند .

 • فالوور فیک
 • فالوور واقعی
 • فالوور ایرانی
 • فالوور فعال
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک چیست؟

همانگونه که می دانید هر شخص برای اینکه بتواند در شبکه اجتماعی اینستاگرام یک صفحه یا پیج ایجاد کند، باید یک حساب کاربری در این رسانه اجتماعی بسازد.

که برای ساخت از یک آدرس ایمیل باید استفاده کند.

زمانی که یک حساب کاربری در اینستاگرام با استفاده از آدرس های جعلی ایمیل ایجاد می شود، در اصل یک کاربر قلابی یا فیک به جمع کاربران اینستاگرام اضافه می شود.

کاربری که هیچ فعالیتی را در اینستاگرام انجام نمی دهد.

یک متن بایو دارد و در بیشتر موارد فالوورهای فیک اینستاگرام فاقد تصویر پروفایل می باشند.

در اصل آنها با استفاده از حسابهای جعلی که در اینستاگرام ساخته اند، پیج اینستاگرام شما را دنبال می کنند و هزار فالوور فیک به تعداد دنبال کنندگان صفحه شما اضافه می کنند.

در کل تفاوت اصلی بین فالوور واقعی و فالوور فیک در اینستاگرام، میزان فعالیت آنها در این شبکه اجتماعی می باشد. اما هر دو واقعا کاربر اینستاگرام هستند.

فالوور واقعی؟

فالوور واقعی به کاربران واقعی اینستاگرام گویند افرادی که اکانتی در اینستاگرام دارند و با آن اکانت فعالیت می‌کنند. این فعالیت می‌تواند لایک کردن، بازدید کردن پست‌ها و استوری‌ها، منتشر کردن پست و استوری، کامنت گذاشتن و… باشد. این روش خیلی خوب است و دارای بازدهی مناسب است اما به یاد داشته باشید که از روش های دیگر کمی گران تر است .

خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور ایرانی

فالوور ایرانی

در نهایت بهترین روش برای تمامی ما ایرانیان استفاده از خرید فالوور ایرانی می باشد به یاد داشته باشید تنها مشتریانی برای شما مفید هستند که بتوانند از شما خرید کنند و یا بتوانند برای تبلیغات پولی را به حساب شما واریز نمایند. در این شرایط تنها ایرانیان هستند که میتوانند از شما خرید کنند. داشتن فالوور ایرانی اینستاگرام ، یکی از ابتدایی ترین اصول کیفیت فالوور های شما است.

زمانی که شما یک کسب و کار داخلی دارید و فروش شما به کشو ایران محدود می شود ، باید فالوور ایرانی داشته باشید و فالوور خارجی برای شما فایده ای ندارد. اگر شما در پیج اینستاگرام خود ۱۰۰۰ فالوور ایرانی مرتبط با کسب و کارتان داشته باشید ، بسیار موثرتر است تا ۱ میلیون فالوور خارجی داشته باشید.

فالوور فعال چیست؟

همانند دنیای واقعی که برخی از انسان ها فعال و برخی دیگر کمتر یا بیشتر فعال هستند، در دنیای مجازی و اینستا نیز به کاربرانی که به صورت مستمر و به اشکال مختلف در این رسانه مجازی فعالیت می کنند،فالوور فعال می گویند.

شاید بپرسید مجموعه فعالیت های یک پروفایل فعال در اینستاگرام چیست؟

 • ارسال پست به صورت روزانه یا حداقل چند روز یکبار
 • استفاده روزانه از استوری
 • لایک کردن پست پیج هایی که دنبال می کند
 • بازدید استوری
 • تعویض تصویر پروفایل بصورت دوره ای
 • ارسال کامنت

پیشنهاد ویژه برای خرید فالوور های پرسرعت و با کیفیت ..

😊😊 اگر لذت بردین و مفید بود لطفا از راست به چپ ستاره دهید ✌️✌️

 • ۱
 • ۲
 • ۳
 • ۴
 • ۵

#مجید_درویش_زاده #لاین_استور#استارتاپونه
درویش زادهDarvishzade
پنل ممبر فالوور
خرید ممبر

درباره‌ی خانم خنجری

همچنین ببینید

افزایش تلگرام

خرید ممبر تلگرام 💖واقعی و تضمینی -بدون ریزش

۰ (۰) کار را به کاردان بسپارید؛ خرید ممبر تلگرام یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش ممبر تلگرام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *