خانه / پنل ممبر و فالور / ممبر فیک (Fake ) تلگرام چیست راهنمای استفاده از آن

ممبر فیک (Fake ) تلگرام چیست راهنمای استفاده از آن

کلمه فیک Fake یه اصطلاح انگلیسی و به معنای تقلبی است.در کانال های تلگرام اولین موضوعی که آن توجه می شود تعداد ممبر های آن است‌ که برای عموم قابل مشاهده می باشد و از این رو افراد دوست دارند که چنلی داشته باشند که بازدهی و ممبر های بالا نیز داشته باشند حتی اگر فیک یا جعلی باشند به این نوع اعضا ممبر های فیک تلگرام می گویند.

ممبر فیک تلگرام چیست
یکی از روش های جذب ممبر فیک روش API یا اعضای کاذب است. این اعضا کاملا تقلبی بوده و هیچ سودی جز افزایش ممبر برای کانال ندارد. گاهی ممکن است برای پست های کانال سین هم داشته باشند که این بازدهی هم جعلی است ولی برای افزایش اعتبار چنل کاربرد دارد.
در هرصورت ممبر فیک فایده جز نمایش تعداد ممبر و Veiw بالاتر ندارد و شما باید به دنبال راه بهتری برای افزایش ممبر های کانال باشید و حتی در این صورت ممکن چنلی که ممبر فیک بالا می گیر از طرف تلگرام مسدود و زحمات و هزینه های صرف کرده شما هدر برود.
با تحقیق روش های بهتری برای این کار وجود خواهد داشت از جمله تبادل ، تبلبغات گسترده ، صرف هزینه های بالا برای تبلیغات ،ایجاد یک بنر تبلیغاتی تاثیر گذار و … که با استفاده از این روش ها دیر یا زود به مقصود خود برسید اما به یاد داشته باشید برای تبلیغ کانال خود از روش اصولی آن اقدام کنید.

#مجید_درویش_زاده #لاین_استور #استارتاپونه

درباره ی تبلیغات انبوه تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام

تبلیغات در تلگرام نرم افزار تبلیغات در گروه های تلگرام تبلیغات در گروه های تبلیغات انبوه

مطلب پیشنهادی

افزایش ریچ برای پست‌های ویدیوهای اینستاگرام Rich increase for Instagram video posts

همانطور که در مقاله سفارش "افزایش ریچ پست‌های تصویری اینستاگرام" با شما صحبت کردیم، ریچ پست تعداد اکانت‌هایی که از پست بازدید میکنند که با تعداد کل بازدید‌ها متفاوت است. برای فهم بهتر مثالی میزنیم. برای مثال اگر یک اکانت از پست شما ۲۰ بار بازدید کند تعداد ریچ پست اینستاگرام ۱ است و با بازدید اکانت‌های مختلف تعداد آن زیاد میشود.As we talked to you in the ordering article "Increasing Rich Instagram Video Posts", Rich Post is the number of accounts that visit the post, which is different from the total number of views. For a better understanding, let us give an example. For example, if an account visits your post 20 times, the number of Rich Instagram posts is 1, and the number of visits to different accounts increases.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.