معرفی سرویس های پنل ممبر و فالور
معرفی سرویس های پنل ممبر و فالور

معرفی سرویس های پنل ممبر و فالور

۰
(۰)

 

راهنمای انتخاب سرویس های پنل ممبر فالوور

سلام و درود فراوان به همراهان عزیز  muads.com

در این مطلب می پردازیم راهنمای انتخاب سرویس های پنل ممبر فالوور  ، همراه ما باشید .

 

حتماً شما هم در جریان هستید که هرچه تعداد اعضا یا فالوورهای یک کانال بیشتر باشد، ارزش کانال هم بالاتر می‌رود و برای صاحب کانال هم اعتبار بیشتری بدست می‌آورد. اما این اعضا از کجا می‌آیند؟

یکی از راه های به دست آوردن ممبر برای شبکه های اجتماعی استفاده از پنل ممبر و فالور است.

برای اطلاع در این مورد میتوانید به طور رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور ثبت نام کنید.

ثبت نام در پنل ممبر و فالور

برای انتخاب نوع ممبرگیری میتوانید از راهنمایی زیر استفاده کنید:

ممبر واقعی اختیاری (ترکیبی) کانال تلگرام :

این نوع سرویس که ترکیبی از ممبر پاپ اپ و نوتیفکیشن می‌باشد از کیفیت و ویو مطلوبی برخوردار می‌باشد.

ممبر واقعی اختیاری (پاپ اپ) کانال تلگرام :

این نوع سرویس که به‌صورت خالص به‌صورت پاپ اپ انجام می‌باشد به این صورت می‌باشد که کانال شما به تلگرام کاربران ارسال می‌گردد و با اختیار و تائید مشترک عضو کانال شما خواهد شد، این روش نیز از کیفیت و ویو مطلوبی برخوردار می‌باشد.

ممبر واقعی اختیاری (نوتیفکیشن) کانال تلگرام :

این نوع سفارش که به‌صورت خالص به‌صورت نوتیفکیشن انجام می‌شود جذب مطلوب همراه با ویو مناسب برای کانال را به همراه دارد که مشترک ضمن دیدن نام کانال، توضیحات کانال را نیز دیده و سپس به اختیار خود عضو کانال خواهد شد.

ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام :

این نوع سرویس به این صورت می‌باشد که مشترکین واقعی و ایرانی تلگرام به‌صورت اجبار به عضویت در کانال شما درمی‌آیند، سرعت و حجم انجام این سفارش بالا بوده و نسبت به ممبر اختیاری از ویو کمتری برخوردار می‌باشد، همچنین ریزش این سرویس بستگی به موضوع کانال شما بنابر عضویت اجباری مشترکین نسبت به ممبر اختیاری بیشتر می‌باشد.

ممبر واقعی اجباری (بی‌صدا) کانال تلگرام :

این نوع سرویس که همان ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام می‌باشد با این تفاوت که مشرکین عضو شده به‌صورت پیش‌فرض کانال برای ان ها به‌صورت بی‌صدا (mute) خواهد بود که باعث ریزش کمتری خواهد شد ولی ممکن است با توجه به بی‌صدا بودن ویو کمتری داشته باشید.

ممبر واقعی اجباری (مخفی) کانال تلگرام :

این نوع سرویس که همان ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام می‌باشد با این تفاوت که مشترکین عضو شده کانال شما را به‌صورت عادی مشاهده نمی‌کنند و در بخش ویژه قرار می‌گیرد که باعث عدم ریزش (ریزش خیلی پایین) می‌گردد، در این سرویس ممکن است ویو دریافت نکنید.

ممبر واقعی اجباری (پست آزاد) کانال تلگرام :

همان‌طور که در قوانین ذکر شده است در هنگام انجام سفارش نباید در کانال خود پست بگذارید در غیراینصورت شامل جریمه خواهید شد، این نوع سرویس که همان ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام می‌باشد با این تفاوت که شما مجاز به ارسال ۳ پست در هنگام انجام سفارش خود می‌باشد و مشمول جریمه نخواهید شد.

فالور نیمه فعال ایرانی اینستاگرام :

این سرویس صرفاً جهت افزایش آمار اکانت اینستاگرام شما می‌باشد و دارای سرعت انجام بالایی می‌باشد، به دلیل تعداد فالووینگ بالای فالور های دریافتی پیج شما کم بازدید می‌شود و در نتیجه مقدار لایک، کامنت و.. این نوع فالور پایین می‌باشد.

سرویس هوشمند فالور اینستاگرام :

این سرویس که در حالتی همان ربات اینستاگرام می‌باشد که مدیریت اکانت شما را برعهده می گیرد و از روش فالور، لایک و.. اقدام به جذب فالور می‌کند، در این سرویس می‌توانید منطقه، تگ و.. مشخص کنید و فالور های دریافتی کاملاً واقعی می‌باشد. زمان انجام این سفارش با توجه به قوانین اینستاگرام و تنظیمات شما ممکن است کمی طولانی باشد ولی این نوع فالور های دریافتی از نظر لایک، کامنت و… کاملاً فعال می‌باشد.

باید توجه داشت که عده ای افراد سودجو و به اصطلاح هکر با هزینه های بسیار پایین اقدام به فروش نرم افزار فیک یا افزایش ممبر می‌کنند که اکثر این برنامه بعد از اینکه توسط خیلی از دوستان بر روی گوشی یا pc نصب شده نرم افزارهای هک بوده و کل اکانت و کانالهای آنها به باد رفته است. پس لطفا از منبع مطمئن اقدام به افزایش ممبر خود بکنید

 

 

به پنل ممبر فالوور نوتیفیکیشن ما سری بزنید و کسب درآمد کنید

⇓ برای ثبت نام کاملا رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید ⇓ 

پنل ممبر فالوور نوتیفیکیشن 

برای هرگونه مشاوره با شماره های مندرج در سایت تماس و یا در قسمت دیدگاه سوالات خود را بپرسید

موفقیت از آن شماست 

 

😊😊 اگر لذت بردین و مفید بود لطفا از راست به چپ ستاره دهید ✌️✌️

  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵

خرید ممبر

درباره‌ی پشتیبان لاین استور مداحی

همچنین ببینید

خرید ممبر تلگرام پلی به سمت موفقیت در تلگرام

۰ (۰) خرید ممبر تلگرام پلی به سوی موفقیت برای کسب و کارها در تلگرام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *