خانه / مقالات دیجیتال مارکتینگ / اینستاگرام / استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام
استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام
استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام

استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام

استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام

بهترین کلام یعنی سلام تقدیم نگاه شما همراهان عزیز کاربران وفادار muads.com به مطلب استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام خوش اومدید

یکی از قابلیت های اپلیکیشن اینستاگرام  | استوری اینستاگرامه که بسیار کاربردیه

 

زمانی که عکس یا ویدیویی را در داستانتان به اشتراک می‌گذارید، می‌توانید برچسب‌هایی را برای ابراز خودتان به روش‌های سرگرم‌کننده و منحصر به فرد اضافه کنید.

از داستانتان (استوری)، روی برای افزودن برچسب‌ها ضربه بزنید. امکاناتی که در این بخش میتونین استفاده کنین :

 

استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام (۱)

 

 

 • برای شروع یک مکالمه در یک رشته دایرکت جدید با گروهی از دوستان، یک برچسب چت اضافه کنید. می‌توانید متن برچسب را برای نامگذاری چت ویرایش کنید و دوستانتان می‌توانند روی برچسب در داستان برای درخواست به پیوستن به چت ضربه بزنند. می‌توانید ببینید کدامیک از دوستانتان درخواست پیوستن به چت کرده‌اند و افرادی را که می‌خواهید با آنها شروع به چت کنید، انتخاب کنید. می‌توانید افراد را به چت اضافه یا از آن حذف کنید و در هر زمانی مکالمه را خاتمه دهید.
 • یک برچسب اهدا برای اجازه دادن به دیگران برای کمک به مؤسسه غیر انتفاعی که به آن اهمیت می‌دهید اضافه کنید. پس از انتخاب برچسب اهدا، می‌توانید مؤسسه غیرانتفاعی که می‌خواهید برای آن پول جمع‌آوری کنید انتخاب کنید و نام جمع‌آوری کننده کمک مالی را سفارشی‌سازی کنید. زمانی که افراد برچسب اهدای شما را در داستانتان می‌بینند، می‌توانند روی اهدا برای اهدای به مؤسسه غیرانتفاعی انتخابی ضربه بزنند. برای مشاهده کل مبلغ جمع‌آوری شده و مبالغ اهدایی بر اساس نام کاربری، داستانتان را بالا بکشید.
 • برای نوشتن سؤال چندگزینه‌ای خود یک برچسب امتحان اضافه کرده و پاسخ‌ها را سفارشی‌سازی کنید. دیگران می‌توانند با ضربه روی گزینه‌ای که ارائه کره‌اید، پاسخ دهند. پس از انتشار، دنبال‌کننده‌های شما می‌توانند رأی بدهند اطلاع پیدا کننده آیا پاسخشان درست بوده یا نه. زمانی که داستانتان را مشاهده می‌کنید و به بالا می‌کشید، می‌توانید ببینید که هر گزینه چه تعداد رأی داشته است و هر شخص چگونه رأی داده است.

 

استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام (۲)
استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام (۲)

 

 • برای شمارش معکوس به یک لحظه، یک برچسب شمارش معکوس اضافه کنید. پس از انتخاب برچسب شمارش معکوس، می‌توانید برای سفارشی‌سازی نام، تاریخ و زمان و رنگ (با ضربه روی انتخابگر رنگ) ضربه بزنید. زمانی که دنبال‌کنندگان برچسب شمارش معکوس را در داستانتان مشاهده می‌کنند، می‌توانید روی پیکان گوشه برچسب برای یادآوری به آنها یا اشتراک‌گذاری شمارش معکوس شما در داستانشان استفاده کنند. زمانی که شمارش معکوس پایان می‌یابد، خودتان و هر شخصی که یادآورهایی را برای شمارش معکوس روشن کرده‌اید، یک اعلان دریافت خواهید کرد.
 • یک برچسب سؤال اضافه کنید تا دیگران بتوانند از شما سؤال‌های بپرسند یا یک آهنگ برایتان ارسال کنند. ابتدا روی برچسب سؤال ضربه بزنید و سپس  را انتخاب کنید تا به دیگران امکان دهید از شما سؤال بپرسند یا روی  ضربه بزنید تا امکان دهید برایتان آهنگ ارسال کنند. دیگران می‌توانند روی برچسب در داستان شما ضربه بزنند، سپس یک سؤال را برای پرسیدن از شما تایپ کنند یا آهنگی برایتان ارسال کنند. زمانی که داستان خودتان را می‌بینید، به بالا بکشید، می‌توانید ببینید چه کسانی پاسخ داده‌اند. روی یک پاسخ از یک شخص برای به اشتراک گذاشتن آن ضربه بزنید. توجه داشته باشید زمانی که سؤال یا آهنگ یک شخص را به اشتراک می‌گذارید، عکس و نام کاربری آنها نمایش داده نخواهد شد.
 • یک برچسب موسیقی اضافه کنید و آهنگی را جستجو کنید. اگر متن ترانه آهنگی که انتخاب کردید موجود باشد، می‌توانید برایشان فونت‌ها و طراحی‌های مختلفی انتخاب کنید و ویرایش کنید مایل هستید کدام قسمت آهنگ پخش شود. وقتی یک نفر داستان شما را تماشا کند، می‌تواند برای اطلاع بیشتر درباره هنرمند یا گوش دادن به قسمت بیشتری از آهنگ، روی متن ترانه ضربه بزند.
 • یک برچسب نظرسنجی یا برچسب نوار لغزنده ایموجی برای نوشتن سؤال خود اضافه کنید و پاسخ‌های خود را سفارشی کنید. دیگران می‌توانند با ضربه روی گزینه‌ای که ارائه کره‌اید یا کشیدن ایموجی که انتخاب کرده‌اید، پاسخ دهند. زمانی که منتشر شد، دنبال‌کنندگانتان می‌توانند رأی دهند و نتایج را لحظه‌ای مشاهده کنند. زمانی که داستانتان را مشاهده می‌کنید و به بالا می‌کشید، می‌توانید ببینید که هر گزینه چه تعداد رأی داشته است و هر شخص چگونه رأی داده است.
 • با جستجو یا انتخاب گزینه‌های نزدیک، یک برچسب مکان اضافه کنید. زمانی که دیگران داستانتان را می‌بینند، می‌توانند روی برچسب ضربه بزنند و صفحه را برای آن مکان را مشاهده کنند.
 • یک برچسب هشتگ اضافه کنید. زمانی که دیگران داستانتان را می‌بینند، می‌توانند روی برچسب ضربه بزنند و صفحه را برای آن هشتگی که وارد می‌کنید، مشاهده کنند.
 • یک زمان کنونی یا برچسب آب‌وهوا اضافه کنید. این برچسب‌ها بر اساس اطلاعات از دستگاه و موقعیت مکانی فعلی شما است.
 • یک برچسب سلفی با ضربه روی  و گرفتن عکس اضافه کنید. می‌توانید برای گزینه‌های بیشتر، روی برچسب ضربه بزنید.

 

استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام (۴)
استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام (۴)

 

مدیریت برچسب‌ها

 • برچسب‌ها را برای یک نقطه ثابت در ویدیوی خود الصاق کنید. پس از گرفتن یک ویدیو، یک برچسب اضافه کنید، سپس روی آن ضربه بزنید و نگه دارید. از نوار لغزنده در پایین صفحه برای پیمایش در ویدیو برای یافتن قسمتی که می‌خواهید به برچسب الصاق کنید، استفاده کنید. برچسب را جابجا کنید و روی الصاق ضربه بزنید.
 • با استفاده از دو انگشت برای نیشگون گرفتن و زوم، برچسب را بچرخانید و تغییر اندازه دهید.
 • با کشیدن و رها برچسب در  پایین صفحه، آن را حذف کنید.

 

استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام (۳)
استفاده از برچسب ها در استوری اینستاگرام (۳)

 

به پنل ممبر فالوور نوتیفیکیشن ما سری بزنید و کسب درآمد کنید

⇓ برای ثبت نام کاملا رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید ⇓ 

پنل ممبر فالوور نوتیفیکیشن 

برای هرگونه مشاوره با شماره های مندرج در سایت تماس و یا در قسمت دیدگاه سوالات خود را بپرسید

موفقیت از آن شماست 

منبع : لاین استور 

 

#مجید_درویش_زاده #لاین_استور#استارتاپونه
درویش زادهDarvishzade
پنل ممبر فالوور

درباره ی تیم مدیریت محتوا

سلام به شما همراهان همیشگی ام یو ادز همانطور که می دانید اولویت اصلی ما درک کامل نیازهای شما است. ام یو ادز بهترین راهکار را برای موفقیت شما در شبکه‌های اجتماعی از جمله خرید ممبر تلگرام انجام می دهد. کار ما پس از انجام سفارش شما تمام نمی‌شود، بلکه پس از اتمام کار برای ارائه آموزش‌های تکمیلی و مشاوره‌های رایگان با شما همراه خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی

Likes of Turkish people for Instagram posts

سفارش لایک خارجی اینستاگرام با کیفیت برای پست های اینستاگرام Order quality Instagram Instagram likes for Instagram posts

Order quality Instagram Instagram likes for Instagram posts In today’s world of the Internet, with …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.